Twój głos jest ważny!
Dlaczego Twój Głos jest ważny? Mamy czas do 20 maja.
UWAGA! - CZAS SKŁADANIA WNIOSKÓW PRZEDŁUŻONY DO 8 CZERWCA 2026!
Działamy cały czas na rzecz naszych lasów, na rzecz ekosystemów, starych drzew i krajobrazów bliskich sercom nas wszystkich. Dostajemy od Was wsparcie dzięki podpisom pod petycjami przeciw wycinkom.
Ale tylko raz na 10 lat Wszyscy mamy formalną możliwość by w trybie tworzenia nowego Planu Urządzania Lasu zgłosić swoje uwagi do tego jak leśnicy tu gospodarują.
I w tym zadaniu jesteśmy teraz razem dla NASZYCH LASÓW.
A już dziś złóż wniosek.
Może chcesz wziąć udział w konsultacjach, ale nie wiesz jak ubrać w słowa to o czym od dawna już myślisz? Zapraszamy do zakładki Wniosek ze Wzoru
Może chcesz odnieść się do spraw ważnych dla konkretnej lokalizacji? Zapraszamy do zakładki Wniosek Lokalny
Może już wiesz co chcesz napisać? Zapraszamy do zakładki Wniosek Autorski
Do 20 maja można wnosić wnioski i uwagi do treści ogłoszonych podczas Narady Urządzeniowej. Za rok znów będzie czekać nas zryw. Będzie można zgłaszać wnioski i uwagi do Projektu Planu Urządzania Lasu. Prosimy! Wtedy też bądźcie z nami.
Twój głos jest ważny, bo stanowi realny dowód ich cenności ponad wartość drewna.
Twój głos jest ważny, bo dzięki niemu leśnicy zobaczą ilu ludziom zależy na tym by je chronić, a nie eksploatować.
Twój głos jest ważny, bo jest dowodem na to, że czujemy gospodarzami lasów położonych na południowy-zachód od Warszawy.
Dziękujemy, że tu jesteś. Dziękujemy za Twoje zaangażowanie.
Spotkajmy się w LESIE!

