Twój głos jest ważny!

Dlaczego Twój Głos jest ważny? Mamy czas do 20 maja.

UWAGA! - CZAS SKŁADANIA WNIOSKÓW PRZEDŁUŻONY DO 8 CZERWCA 2026!

Działamy cały czas na rzecz naszych lasów, na rzecz ekosystemów, starych drzew i krajobrazów bliskich sercom nas wszystkich. Dostajemy od Was wsparcie dzięki podpisom pod petycjami przeciw wycinkom.

Ale tylko raz na 10 lat Wszyscy mamy formalną możliwość by w trybie tworzenia nowego Planu Urządzania Lasu zgłosić swoje uwagi do tego jak leśnicy tu gospodarują.

I w tym zadaniu jesteśmy teraz razem dla NASZYCH LASÓW.

A już dziś złóż wniosek.

  • Może chcesz wziąć udział w konsultacjach, ale nie wiesz jak ubrać w słowa to o czym od dawna już myślisz? Zapraszamy do zakładki Wniosek ze Wzoru

  • Może chcesz odnieść się do spraw ważnych dla konkretnej lokalizacji? Zapraszamy do zakładki Wniosek Lokalny

Do 20 maja można wnosić wnioski i uwagi do treści ogłoszonych podczas Narady Urządzeniowej. Za rok znów będzie czekać nas zryw. Będzie można zgłaszać wnioski i uwagi do Projektu Planu Urządzania Lasu. Prosimy! Wtedy też bądźcie z nami.

  • Twój głos jest ważny, bo stanowi realny dowód ich cenności ponad wartość drewna.

  • Twój głos jest ważny, bo dzięki niemu leśnicy zobaczą ilu ludziom zależy na tym by je chronić, a nie eksploatować.

  • Twój głos jest ważny, bo jest dowodem na to, że czujemy gospodarzami lasów położonych na południowy-zachód od Warszawy.

Dziękujemy, że tu jesteś. Dziękujemy za Twoje zaangażowanie.

Spotkajmy się w LESIE!